Нам довіряють!

Наші студенти навчаються з нами поколіннями)
з 2010 р.
Ми працюємо як окрема мовна школа більше 11 років
250+
Кожного року у нас навчається в середньму 250 студентів
3750+
На сьогодні 3750+ студентів задоволені своїми результатами
" Ми створили Union Jack English School у 2010 році як локальну мовну школу. До 2018 року ми працювали виключно оффлайн. В цьому ж році у нас була введена система "blanded learning", що означає "змішане навчання". Простою мовою-це комбінація онлайн та оффлайн уроків.
Як результат, ми вже мали досвід роботи онлайн, всі необхідні для цього інструменти і на момент локдауну ми повністю мали змогу перевести весь навчальний процес в онлайн режим без втрат з боку якості нашої роботи. 98% наших студентів пройши з нами через зміни, допомагали тестувати систему, виправляти помилки і ми дуже вдячні їм за безмежну довіру та підтримку!"
Дмитро Колесников
Засновник та викладач
Union Jack School
Наталія Колесникова
Засновник, методист та викладач школи. "Маю впевненість, що результат навчання на 70 відсотків залежить від довіри між студентом та викладачем, особливо, коли мова йде про дітей. Навчання і розвиток має бути постійним, тим більше, якщо ти в ролі вчителя."
Дмитро Колесников
Співзасновник, викладач. Більше 15 років викладає англійську мову. Точно може сказати, вивчення іноземної мови - це процес на все життя ( звичайно, якщо є бажання дійсно вільно володіти). "Мотивація - дуже важливий аспект, тому мій кожний урок - це шоу, яке мотивує і підштовхує до непоганих результатів)"
Ярославна Міхович
Викладач і перекладач англійської та іспаньскої мов. Майже 5 років Ярославна є частиною команди Union Jack School. "Результати учнів - моє найбільше задоволення в роботі! " Дійсно людина, яка обмінюється із своїми студентами не тільки інформацією, а чистою позитивною енегрією.
Анастасія Семкова
Викладач англійської мови. Настя в нашій команді майже три роки і вона наш поліглот східних мов) Високий рівень англійської, вільна корейська, японська.. Нескінченна енергія та відкритий позитив, досвід та дуже відповідальне ставлення до роботи. Це все про нашу Настю!
Олена Колесникова
Адміністратор. Наша маленька мама нашого великого офісу. Зорієнтує та вирішить всі питання пов'язані з організіцією навчального процесу, підбере найбільш зручну для вас групу та час.
Наталія Пономаренко
Адміністратор. Наша велика мама великого офісу) Дуже відповідальна в роботі і нагадає про ваш урок стільки разів, скільки вам це буде потрібно (звичайно ненав'язливо і виключно за вашим бажанням). Строга, але добра)
Віктор Спрус
Викладач та ментор speaking-клубів. Кардіохірург за освітою (практикуючий) та викладач за покликанням. В нашій команді Віктор вже 10 років. Доречі, має дуже приємну нейтральну вимову)
Єва
Наш мотватор) та ідейний
натхненник. Допомагає нам тестувати матеріали на предмет інтересу і зацікавленості з боку дітей.